11. kolo, Oranjes vs Kvasaco 3:3 /0:3/

19.01.2014 11:04

V dalším zápase na domácí půdě odehráli hráči Oranjes proti týmu Kvasaco Vacenovice. Začátek zápasu přinesl několik oboustranných pokusů, ale bez vážnější šance. Hosté se soustředili na protiútoky a Oranjes na kombinační hru, které bohužel v první půli scházela větší přesnost a i potřebný důraz v zakončení. Vacenovičtí z několika málo šancí vstřelili tři branky a jednou zazvonila i tyč branky Oranjes, kterou hájil Marek Hanzalík. I domácí, kteří se pokoušeli o vysunutý presink, měli několik šancí, možná i vyloženějších než soupeř, ale opět jako v minulých zápasech bez gólového efektu. A tak skončil první poločas 3:0 pro Vacenovice.

V druhé půli pokračovali domácí ve vysunutém napadání a presinku. Ovšem o proti první půli přidali více pohybu a důrazu což bylo znát. Hosté pouze nakopávali dlouhé balony a spíše na náhodu se pokoušeli prosadit. Bohužel pro Oranjes, kteří si vytvářeli dostatek šancí, přišel první gól Michala Jílka až v desáté minutě. Pět minut před koncem dokonce srovnali na 3:3, když se prosadil po druhé v zápase Michal Jílek, předtím snížil na 2:3 Petr Dohnálek. Poté ještě měli další šance, ale kýžený vedoucí gól nepřišel, i tak za srovnání a předvedenou hru zaslouží tým Oranjes pochvalu.

Oranjes - Kvasaco 3:3 /0:3/

góly: Jílek 2, Dohnálek

Hanzalík- Julínek /25. Kos/, Ryška, Roubík, Albert- Ilčík, Dohnálek, Jílek, Kordula /25. Solčianský/