12. kolo, Black Cats vs Oranjes 13:3 /6:1/

26.01.2014 09:49

V dalším zápase se utkal tým Oranjes s vedoucím týmem Black Cats Hodonín a to v lužické hale. Jasným favoritem byl tým Black Cats, navíc Dubňany přijely bez několika klíčových hráčů, kvůli zranění či nemoci nemohl nastoupit Roubík, Ryška, Radek Žurovec a těsně před zápasem se při fotbale zranil Ilčík. A to se ještě hned v první půli zranil Dohnálek.  Ale i v okleštěné sestavě chtěli dubňanští futsalisté favorita potrápit. Bohužel to se dařilo jen prvních 13 minut, kdy byl stav zápasu 1:1, ale pak se hráči Hodonína třemi slepenými góly v rozmezí dvou až tří minut dostali do vedení 4:1 a začali dominovat na palubovce. Předváděli rychlý kombinační futsal, který dělal stojatě obraně Oranjes problémy a s přibývajícím časem dubňanským útočníkům docházela síla a ti pak už nestačili vypomáhat bránit výborně se pohybující domácí hráče, kteří toho dokázali patřičně využít. Ale i přesto se Oranjes do šancí dostávali, ale trápení v koncovce pokračuje. Dnes to sice na vítězství nebylo, soupeř z Hodonína byl lepším týmem, ale bez proměňování dobrých příležitostí nejde pomýšlet na úspěch či alespoň na důstojný výsledek, než který nakonec Black Cats uštědřili hostům z Dubňan. Důraz v bránění a v zakončování šancí spolu s mizernou fyzickou kondicí Oranjes, byli asi hlavní příčinou výprasku 13:3 od Black Cats.

Black Cats - Oranjes 13:3 /6:1/

góly: Kordula 2, Kos