16. kolo, Oranjes-Legendy 5:3

24.02.2013 11:24

V 16. kole okresního přeboru se utkaly oba dubňanské celky mezi sebou. Zápas samotný moc futsalové krásy nepřinesl. Legendy se soustředily na obranu a rychlé protiútoky. Hráči Oranjes se snažili držet míč a kombinacemi přehrát borce ve žlutách dresech, ale chyběl jim větší pohyb a futsalovost. Takže když už ohrozili bránu Legend, tak to byly většinou střely z větší dálky se kterými si Legenda David Bábíček většinou poradil. První půli vyhráli Legendy 2:1, když proměnily dva brejky. Oranjes předvedlo jednu povedenou kombinaci a z té padl gól.

V druhé půli Oranjes přeci jen zabralo a i vyšlo několik kombinací a tak se dostali hráči v černém do vedení 5:2. Legendy sice měli ještě několik šancí, ale stačily jen zkorigovat výsledek na  konečných 5:3.

Oranjes - Legendy 5:3 /1:2/ góly: Albert 2, Mikulica 2, Jílek - Drdla, Pavlík, Opavský

Oranjes: Mačuda- Žurovec O, Žurovec R, Jílek, Albert, Mikulica, Dohnálek, Příkazský, Kundrata, Roubík

Legendy: Bábíček- Zdvořáček, Wagner, Doruška, Budiš- Balažík, Opavský, Pavlík, Drdla- Solčianský