čtvrtfinále okresní ligy

23.12.2011 14:54

Oranjes postoupili přes Veselský výběr

Dubňanští futsalisté porazili v repríze loňského finále okresního přeboru Veselský výběr 4:3 a postoupili do sobotního semifinále.

Pohledný a vyrovnaný zápas rozhodla zřejmě poslední minuta první půle, kdy z těžkého úhlu prostřelil veselského gólmana dubňanský kapitán Příkazský. „Tato branka na 3:1 nás uklidnila. I osobně se mi pak hrálo mnohem líp,“ sdělil Tomáš Příkazský. Na 4:1 pak zvýšil krásnou střelou Lysý. Veselané se snažili s výsledkem něco udělat. Nejprve snížil L. Lipčík na 2:4. Ale ani dlouhá power play už domácím nepomohla. Na 3:4 uzavřel Laga až v posledních sekundách.

Vítězné Dubňany se v sobotní semifinále (od 16.00) střetnou s vítězem základní části Stamahem Hodonín. Druhou dvojici tvoří juniorka hodonínských Buldoků a Ždánice (17.00). Zápasy se hrají v hodonínské městské hale.

Veselský výběr – Dubňany B 3:4 (1:3). Branky: L. Lipčík 2, Laga – Novotný 2, Příkazský, Lysý.

(zdroj: Hodonínský Deník)