okresní pohár

23.12.2011 17:21

Strážnice vyřadila v okresním poháru dubňanské béčko

Dubňany - Dubňanský futsal měl v semifinále okresní fáze Poháru ČMFS dva týmy, přesto si finále nezahrají. Po sobotní prohře áčka se Stamahem skončila také pouť druhého celku Oranjes, tentokrát až po pokutových kopech, na Strážnici.

Domácí začali ve velkém stylu a první půle byla zcela v jejich režii, po dvou brankách Lysého a jedné Chrástka vedli už 3:0. Hosté v závěru poločasu snížili šťastnou brankou Mičky.

Ve druhé půli čtvrtečního utkání byli hosté aktivnější a hned po rozehrávce dokázal vstřelit kontaktní branku Popelka. Dvoubrankový náskok vrátil domácím Ilčík, na což rychle odpověděl Mička, 4:3.

Za tohoto stavu hráli hosté pod hrozbou desetimetrové penalty za pátý faul. Toho však Oranjes nevyužili, naopak Popelka vyrovnal.
Ještě jednou se Dubňany dostaly do vedení, sedm minut před koncem se trefil Ilčík. Hosté však opět srovnali Podhorným.
Drama pak dospělo až do pokutových kopů ze sedmičky. Úvodní tři penalty nerozhodly, a tak se kopalo už jen po jedné na každé straně. Čtvrtá série byla šťastnější pro hosty, kdy o postupu do finále rozhodl nekompromisně Popelka.

Okresní futsalová liga: Oranjes Dubňany B vs. Futsal Strážnice

(zdroj: Hodonínský Deník)